Destek Hizmetleri Yönetim Sistemi

Tek Bir Platformda Uçtan Uca Çözümler
Destek Hizmetleri Yazılımı Logo

Destek Hizmetleri Yönetim Sistemi

Tek Bir Platformda Uçtan Uca Çözümler
destek hizmetleri sistemi yazılımı programı
1.

Kolay Yönetim

Bakım onarımdan temizliğe, filo araç yönetiminden güvenlik ve dış kaynak personel yönetimine tüm iç süreçlerinizi tek bir platformda yönetin.

2.

SLA Takibi

İster arızaya kendiniz müdahale edin isterseniz otomatik olarak dış kaynak firmaya yönlendirin.

3.

Maliyet Yönetimi

Arıza çözümünde kullanılan malzeme, işçilik vb. maliyetlerle hak ediş oluşturun, tedarikçinizle mutabakat sağlayın ve arıza kaydını faturaya dönüştürün.

destek hizmetleri yönetim sistemi

Herşeyi Tek Platformda Yönetin

Tüm iç hizmetler veya destek hizmetlerinize ait süreçlerin yönetimi tek bir uygulamada.

Bakım onarımdan temizliğe, filo araç yönetiminden güvenlik ve dış kaynak personel yönetimine tüm iç süreçlerinizi tek bir platformda yönetin. Arıza ve olay kayıtlarınızı geniş SLA tanımıyla yönetin. İster arızaya kendiniz müdahale edin isterseniz otomatik olarak dış kaynak firmaya yönlendirin. Arıza çözümünde kullanılan işçilik, malzeme vb. maliyetlerle hak ediş oluşturun, tedarikçinizle mutabakat sağlayın ve arıza kaydını faturaya dönüştürün. Periyodik bakımlar oluşturun ve cihazların bakımlarını ve lokasyon temizliklerinizi otomatize edin. Yiyecek, temizlik, teknisyen ve güvenlik dış kaynak personellerinizin vardiya bilgisini, rotasyon bilgisini, denetim bilgisini, zorunlu belgelerini takip ederek raporlayın ve yönetin.

Filo Yönetimi

Araç kontratından zimmete, yakıttan trafik cezasına, KM bilgisinden less-excess hesabına kadar tüm detayları kontrol edin ve yönetin.

Filo araçlarınızın zimmetlerini yöneterek kontrat kapsamında KM mi yoksa süre mi önce bitecek sistem sizin adınıza hesaplayarak tahminlesin ve ön bilgilendirme ile uyarsın. Havuz araç ya da kişiye atanan araçların trafik cezası, araç hasar tespitini olay anındaki kişiyi ile otomatik ilişkilendirsin ve sürücü/sürüş değerlendirme puanlaması yapmanızı sağlasın. Kişilere tanımlanan yakıt limitleri aşıldığında sistem sizi bilgilendirsin. HGS/OGS geçişleriyle ilgili harcanan tutarın görüntülenmesiyle araçla ilgili toplam masrafın raporlanabilmesini sağlayın.

filo* kiralama
destek hizmetleri nedir

Sınırsız ve Kontrollü Destek Hizmeti

Olay, maliyet, hakediş, mütabakat, daha birçok özellik ve fazlası.

Temizlik & Yiyecek İçecek Hizmetleri

Merkez, bölge ve bayi/şube temizliklerinin planlanmasına, periyodik bakımların tanımlanması ve yönetilmesi, bahçe bakımlarının yönetilmesi, temizlik tiplerinin ve maliyetlerinin belirlenmesine temizlik personel yönetimi ve toplantı odası rezervasyon menü belirleme ve fiyatlandırma ile ilgili tüm süreçler

Güvenlik Hizmetleri

Güvenlik personeli vardiya, izin ve özlük bilgilerinin takibi, periyodik evrak, rapor ve süreçlerinin yönetimi, emniyet yazışma takip süreçleri, güvenlik duyurularının yayınlanması, alarm bildirim yönetimi, acil eylem plan yönetimi ve bültenler ile çalışanların bilgilendirilmesine yönelik tüm süreçlerin yönetimi

Dış Kaynak Personel Yönetimi

Teknik, güvenlik, temizlik vb. tüm dış kaynak çalışan personele ait ön görüşme, değerlendirme, işe alım, özlük bilgisi, evrak yönetim ve takibine ait süreçler

Yatırımın Geri Dönüşümü

envanter programı yatırımın geri dönüşümü

Maliyetlerin Azaltılması

Kullanılan malzemelerin, işçilik maliyetlerinin optimizasyonunun sağlanması, dış kaynak personel giderlerinin azaltılması.

Raporlama

İş, olay, hak ediş, araç, dış kaynak personel vb. eylemlerin ve tüketimlerin raporlanabilmesi.

;