Kodsuz Form Oluşturma Sistemi

İş Akış ve Süreçlerin Dijital Yönetimi
Kodsuz Form Oluşturma Yazılımı Logo

Kodsuz Form Oluşturma Sistemi

İş Akış ve Süreçlerin Dijital Yönetimi
Kodsuz Form Oluşturma sistemi yazılımı programı

Kodsuz Form, Süreç ve İş Akışı Oluşturma Sistemi

İş akışlarını ve süreçlerini dijitalleştiren, kod yazmaya gerek kalmaksızın oluşturulan özelleştirilebilir ve güçlü formlar ile iş yükünüzü azaltın ve zamanınızı optimize edin.

JetForms’un kullanıcı dostu tasarımı sayesinde herhangi bir yazılımcıya gerek kalmadan iyi bir Excel kullanıcısının dakikalar içerisinde oluşturabildiği basit ve fonksiyonel formlar ile iş akışlarının ve onay süreçlerinin dijital ortamda yürütebilmesi amaçlamaktadır.

JetForms ile birlikte her sektörden ve her ölçekten işletmeler, iş akış süreçlerini daha yalın ve sistematik bir yapıda organize edebilmekte ve esnek yapısı sayesinde işletmenin ihtiyaçlarına göre uyarlanabilmektedir.

JetForms ile sınırsız sayıda form oluşturulabilir, formları kategori bazlı sınıflandırılabilir, formlarınıza alt formlar ekleyebilir ve formlarınızı arşivleyerek versiyonlayabilirsiniz. İş akışındaki tüm süreçler, herhangi bir kodlama yapmaya gerek kalmadan, sürükle-bırak yöntemiyle kolayca tasarlanabilmekte ve her istasyon için farklı tasarımlar yapılabilmektedir. Formlarınıza metin, rakam, tarih dosya, logo gibi bir çok farklı türde veri girebilmenin ve saklayabilmenin yanısıra dinamik hesaplama yapısı sayesinde mevcut veriler kullanılarak yeni veriler hesaplanabilmektedir.

Formlarınızı herhangi bir yazılımcı veya özel bilgi gerektirmeden, kendiniz web arayüzü üzerinden çok kısa sürede dilediğiniz uygulamalarınızla entegre edebilir ve otomatikleştirebilirsiniz.

Web tabanlı ve mobil duyarlı yapısı ile cep telefonu, tablet gibi mobil ortamlardan da form oluşturabilir ve onaylayabilirsiniz.

Kodsuz Form Oluşturma sistemi yazılımı programı
Kodsuz Form Oluşturma sistemi yazılımı programı

"Form Oluşturmanın En Kolay Yolu"
Pek Yakında:

www.jetforms.com.tr

;