Yazılım Varlık Yönetimi

Yazılım Varlıklarınızın Takibi Artık Daha Kolay
samplus yazılım varlık yönetimi logo

Parasını Ödediğiniz Yazılımları Gerçekten Kullanıyor Musunuz?

Yazılım Varlıklarınızın Takibi Artık Daha Kolay
Samplus yazılım varlık yönetimi programı, yazılım lisans yönetimi
1.

Cihaz Takibi

Cihaz kullanıcı adı, seri numarası, marka, model, RAM, CPU, işletim sistemi (OS), disk sayısı, kapasitesi, ip ve mac adresinin kaydedilebilmesi ve izlenebilmesi.

2.

Yazılım Takibi

Bilgisayar bazında hangi yazılımların yüklü olduğu, hangi yazılımların kaç bilgisayarda kullanıldığı vb. bilgilerinin takibi ve raporlanabilmesi.

3.

Kullanım Takibi

Uygulama adı, üretici firma, versiyon bilgisi, hangi PC'lerde yüklü olduğu ve hangisinde ne süre ile kullanıldığı vb. detaylı bilgilerin raporlanabilmesi.

samplus yazılım varlık yönetim sistemi

Yazılım Varlık Yönetimi

Yazılım Varlıklarınızı Doğru Şekilde Raporlayabiliyor Musunuz?

Şirket bilgisayarlarınızın kullanıcı bazlı donanım, network bilgilerinin yanısıra cihaz bazlı hangi uygulamaların yüklü olduğu, uygulamaların kullanım süresi, en çok kullanılan uygulama, cihaz bazlı ve eş zamanlı yazılım detaylarının raporlanabilmesini sağlamaktadır. Yazılım adı, versiyon, üretici firma bilgilerinin yanısıra, hangi kullanıcı tarafından günlük olarak, uygulamanın ne kadar süre ile kullanıldığı bilgilerinin raporlanabilmesini sağlamaktadır. Sistem üzerinde bilgisayarlarınızda kaç farklı işletim sistemi, toplam bellek, cpu ve disk alanı bilgilerinin raporlanabilmesini sağlamaktadır.

Hemen kayıt olun ve 10 bilgisayara kadar ücretsiz yazılım envanterinizi hemen oluşturun.

SamPlus'ı denemeye bugün başlayın.
;